Zimní směs do odstřikovačů akce

Zima už je za dveřmi a s tím souvisí i téma, které jsme si pro Vás na dnešek připravili. Budeme se bavit konkrétněji o zimní směsi do odstřikovačů. Protože je někdy nadlidský výkon sehnat tento prostředek levněji, zaměříme se na to, kde a na jaké akce můžete narazit.

Příprava na zimu

Hlavní přípravou na zimu mnohých řidičů bývá své auto správně přezout, ale také si pořídit nemrznoucí směs do odstřikovačů. Kolikrát se stalo, že jste si koupili nesprávný typ směsi a i přes to, že měla být nemrznoucí, tak je to spíše opačně? Máme pro Vás typy, kterým nemrznoucím směsím se vyvarovat a ty, jenž si naopak určitě pořídit i za výbornou cenu.

Ukázalo se už kolikrát, že i když jste použili nemrznoucí směs a zředili jste jí vodou, i tak Vám směs zamrzla. Je to především tím, že tento přípravek se dostatečně s vodou nepromísí, či že nevystříkáte všechnu letní směs. O kvalitě směsi je teké možné polemizovat. Kupříkladu, že jste si koupili zimní směs do – 40 stupňů, jež zamrzá už v – 20 stupních. Může to být ale i tvrdostí vody ve směsi. Proto jsme prozkoumali různé typy sortimentů, abychom Vám pomohli, si v tomto ohledu poradit.

Jaký typ nemrznoucí směsi? Jde to i levně?

Zima začíná, a logicky se na trhu objevují různé typy nemrznoucích směsí. Samozřejmě jsme se pídili o největších kvalitách a narazili jsme dokonce na všemožné akce. Dají se sehnat v obyčejných supermarketech, kde právě bývají obrovské akce. Seženete je i u běžných čerpacích stanicích a v prodejnách autodílů, ale za cenu vyšší. Pokud Vám můžeme poradit, nekupovat si je z marketů. Kolikrát byla prokázána nekvalitnost tohoto výrobku. Směs zamrzala, znečišťovala přední sklo a otravovala nepříjemným zápachem. Cena je sice nižší, ale kvalita jde s cenou. Můžeme Vám nabídnout nějaké webové stránky, kde akce najdete. Například autokelly.cz, Vám nabídne akci na nemrznoucí směsi od výrobce Starline, který se vyznačuje svou kvalitou a nízkou cenou. Jako další Vám nabídneme stránku ahprofi.cz – objevují se zde též různé akce, které potěší i vaše auto.