Soutěž rady ptáka loskutáka

Adéla a Dalibor Gondíkovi sice už dávno operují na konkurenční televizní stanici Prima, nicméně jejich pořad „Rady ptáka loskutáka“ ani v nejmenším nekončí. Však ohlasy fanoušků zněly jasně – udržet pořad na televizních obrazovkách za každou cenu. K tomu má nyní pomoci nový moderátor… Kdo to je a co si pro Vás připravil do nadcházejících epizod? Prozradíme v dnešním článku.

Petr Rychlý – Nový moderátor

Pokud jste Rady ptáka loskutáka neviděli už přes týden, možná Vám uniklo, že novým moderátorem není nikdo jiný, než Petr Rychlý, kterého jste dosud mohli vídat v seriálu TV Nova, Ordinace v Růžové zahradě a dříve třeba v Natočto. Každopádně, Petr Rychlý začal svou další štaci ve velkém stylu a většina diváků si nemůže vynachválit jeho humor i pohled lajka,

Soutěže nekončí, ba naopak!

Co ale potěšilo asi každého, byť jen trochu soutěživého diváka, je jistě nová soutěž. Ta probíhá každý týden, kdy moderátor zveřejní soutěžní otázku pro několik následujících dní, kdy můžete odpovídat. Většinou pak bývá 4 dny a odpovídat můžete pouze e-mailem na adresu soutěž.loskutak@nova.cz. Do e-mailu se správnou odpovědí musíte uvést Vaše celé jméno, adresu a telefonní a e-mailový kontakt. Pokud tyto údaje nevyplníte, nebudete zařazeni do slosování o hlavní ceny. A o co se teď vlastně hraje?

Nejnovější soutěž

14.3.2015 byla vyhlášena soutěž o set pro úklid Vorwerk VK 150. Jedná se o vysavač nové generace, který by měl učinit úklid zase o něco příjemnější a jednodušší. Soutěžní otázka pak byla „Co se může držet v kobercích? -> A) klíšťata / B) roztoči“. Odpověď je zde asi naprosto jasná… Výherce je pak vyhlášen v pořadu následující týden a zároveň kontaktován na e-mailu, či telefonu.

Pokud Vás obecně soutěže v Rady ptáka loskutáka zajímají, sledujte bedlivě každý týden nový díl, kdy je soutěžní otázka zadávána. Hraje se o zajímavé ceny, včetně poměrně štědrých finančních prostředků.