Raab Karcher stavebniny pro Vaši stavbu

Nemusíte být zaměstnancem, nebo snad vlastníkem stavební společnosti, abyste věděli, že pro správné vybavení a materiál byste měli navštívit kvalitní stavebniny, kde mají nízké ceny, školený personál a pestrou nabídku zboží i služeb. A pokud jsou právě kvalitní stavebniny to, co nyní hledáte, dost možná nakonec skončíte v Raab Karcher.

Raab Karcher má 50 poboček

Raab Karcher je vůbec jednou z největších sítí stavebnin na našem území. Po celé České republice má na 50 poboček, čili pokud žijete v blízkosti alespoň 1 většího města, je velmi pravděpodobné, že máte pobočku v dojezdové vzdálenosti. Kompletní mapa poboček je pak ZDE.

E-shop

Pokud byste ale snad nechtěli jezdit někam na pobočku, je možné využít i internetový obchod – shop.staviva.cz. Tak zní adresa, kde můžete v pohodlí Vašeho domova nakupovat prakticky vše, co můžete koupit na kamenných pobočkách – od dlažby, přes ztracené bednění, až po tmely a další doplňky. Samozřejmostí je pak pestrá nabídka dopravy. Objemnější a těžší nákup se pak většinou realizuje skrze vlastní dopravu Raab Karcher. Pracovník Vás kontaktujte do 24 hodin po uvedení objednávky a domluví s Vámi podmínky –  cenu, datum dodání, místo apod.

Ceny a akční zboží

Co se týče cen sortimentu a akčního zboží, vše lze jednoduše dohledat na stránkách staviva.cz. Zde si můžete také zařídit zákaznickou kartu, s níž na každém nákupu ušetříte 5% z celkové částky. Při velkých odběrech materiálu se lze rovněž domluvit na snížení ceny apod. Pro více informací pak doporučujeme kontaktovat přímo pracovníky z prodejny, nebo e-shopu.

Doplňkové služby

Raab Karcher ale není jen o prodeji stavebního materiálu. Zabývá se totiž i vizualizací a 3D návrhy koupelen. Za cenu 800 korun získáte vizualizaci koupelny + jednu možnou úpravu (například pokud budete chtít změnit barvu obkladů apod.). Délka vypracování je pak přibližně 5 pracovních dní.

Jak můžete vidět, Raab Karcher je zkrátka místem, kde najdete komplexní služby a sortiment pro provedení prakticky jakékoliv stavby.