PVC potrubí plastové, odpadové

Bez nějakého toho kusu PVC by se dnes neobešel prakticky žádný instalatér, natož celá domácnost. Výhody PVC potrubí jsou pak nezpochybnitelné a za vše pak jistě hovoří cena materiálu, která prakticky nemá konkurenci. Přidejte k tomu možnost zpracování a další fyzické a mechanické vlastnosti, a PVC je zkrátka pomocníkem ve všech instalatérských odvětvích. My jsme se dnes zaměřili na plastové PVC potrubí, odpadové, které se využívá primárně, jak už název napovídá, na tvorbu odpadních systémů. Jaké jsou ceny u obchodů a liší se výrazně?

Rozsáhlá nabídka na eshop-koupelny-topeni.cz

Jako první jsme se zaměřili na obchod eshop-koupelny-topeni.cz. Ten nabízí prakticky všechny druhy PVC potrubí, včetně toho pro odpadového. Různé části potrubí zde najdete přehledně rozdělené podle průměru trubek, a to sice od průměru 32mm do 140mm. Co se týče pestrosti nabídky, najdete zde PVC kolena prakticky všech běžných stupňových zatočení, PVC odpadní odbočky, přisávací klapky, dvojodbočky atd.  Ceny se pohybují prakticky ve velkoobchodních normách, čili pokud chcete ušetřit a plánujete i větší nákup, nákup zde se určitě vyplatí. Bohužel, pokud objednáváte rozměrnější kusy trubek, eshop-koupelny-topeni.cz není schopen zboží odeslat kurýrem a je nutný odběr osobně.

Triker.cz nabízí přehledné vyhledávání

Dalším e-shopem je triker.cz. I tento prodejce se zaměřuje zejména na sanitární techniku a tak výrobky z PVC musí být logicky jedním z prodávaných artiklů. Na první pohled se zdá nabídka Triker.cz poměrně nízká, nicméně zboží je zde členěno na konkrétní druhy výrobků – popř. chcete si pořídit PVC záslepku -> kliknete na daný obrázek a pak už si jen vyberete rozměr. To samé platí u všech dalších součástí odpadových částí. Ceny jsou prakticky totožné, co s předchozím zmiňovaným.

Další e-shopy

Jako další bychom mohli ještě zmínit e-shopy pipelife.cz, nebo třeba plastikab.cz. Důležitým poznatkem je pak fakt, že cenově se drtivá většina obchodů shoduje. Rozdíly jsou spíše ve způsobech a dostupných možnostech dopravy, čili Vám doporučujeme se zaměřit při nákupu zejména na zmíněnou dopravu zboží.