Prosek

Firma OBI je jedním z největších prodejců nábytku a bytového vybavení v České republice. Služby pro pomoc zákazníkům jsou zde vždy na prvním místě. Mezi ně patří například míchání barev, montáže kuchyní, broušení řetězů, lepení hran, rámování obrazů, výroba dřezů nebo přířezy dřeva.


Příjemné nakupování

Výhodu představuje také velice komfortní nákup, neboť spokojenost zákazníka je hlavním cílem firmy. Zákazník si může požádat o dovoz zboží až přímo k sobě domů, může si zboží objednávat z katalogů, a některé z návodů, užitečných nástrojů, akcí a slev. Zaručená je garance nejnižších cen a vysoké kvality.

Praha Prosek

OBI můžete najít mimo jiné pobočky v Praze i v městské části Prosek na adrese Prosecká 78, 190 00, Praha-Prosek. Telefoní číslo prodejny je 269 600 411. Pobočka má otevřeno každé pondělí až neděli od 7:00 do 21:00. Nabízí také různé předváděcí akce, například od firem Marca, Český Caparol, Black&Decker nebo Bosh. Sehnat zde můžete veškeré potřebné nářadí, vybavení nebo materiály pro opravy či zušlechtění vašeho domu, bytu nebo zahrady.