Profily na sádrokartonovou příčku – kde nakoupit?

Přejete si jednat rychle, levně a bez těžké práce? Dnes se budeme bavit o profilech na sádrokartonovou příčku. Zajišťují amatérskou stavbu stěny a jejich instalace je velmi jednoduchá. Jak s nimi pracovat, a kde je vubec nakoupíte, se dozvíte v následujícím povídání.

K čemu slouží?

Máte děti, ale je pro ně jen jeden velký pokoj. Až budou starší, může se stát to, že kolikrát spolu v něčem nebudou souhlasit, a každý bude chtít vše po svém. Ale to nejde, když nemá každý svůj prostor. Proto máte možnost využít této sádrokartonové příčky k předělání jednoho pokoje ku příkladu na dvě části. Jejich instalace je velmi jednoduchá a nemusíte si na to nikoho najímat. Potřebujete si do bytu či domu přistavět velkou prostornou šatnu? Existuje nespočet využití této vymoženosti.

Jak se sádrokartonové příčky instalují?

Máme tu dvě možnosti, jakým způsobem s tím to mateiálem pracovat. Jendím z nich je Kotvení pomocí zámků – právě díky novým profilům se če montáže profilů sníží až na polovinu. Může za to systém ámků, který je umístěný přímo v profilu. Porfily se tedy připevňují bez pomoci použití spojovacích materiálů, ale pomocí jakýchsi klapek, poté už jen zašroubujete sádrokartonovou příčku.

Rychlý teleskop – Už jsme se dostali k druhé možnosti, která dokáže taky velmi dobře zkráti čas montáže. Existuje zde možnost jednotlivé profily vsouvat do sebe. Velmi dobře se dají využít právě u staré zástavby nebo stavbě podkrovních příček.

Kde je nakoupit?

profily na sádrokartonové příčky sežetene velmi snadno. Jsou dostupné jak v kamenných obchodech se stavebninami, tak i na různých e-shopech na internetu. Ve většině případů i za velmi dobré ceny. Kupříkladu na stránkách stavbaonline.cz/sadrokartonove-profily máte na výběr z různých typů profilů. Dále nabízejí na stránkách levnestavebniny.cz, ale za poměrně vysoké ceny oproti předchozímu e-shopu. Můžete si všimnout, že u některých prodejců se naskýtají i různé a vysoké slevy.