Praha

OBI – to je DIY gigant, který pomalu, ale jistě začíná dominovat na celém evropském trhu. Společnost byla založena  v roce 1970 2 vizionáři – Emilem Luxem a Manfredem Mannem. Jejich první prodejna se nacházela v Hamburku a měla pouhých 800m2 (dnešní prodejny 15 000 m2). Za 43 let se ale z neznámé společnosti stal gigant, který v celé Evropě provozuje 575 prodejen, nejvíce pak v domovském Německu.


Pobočky v Česku

V České Republice se OBI pohybuje od roku 1995 a do této chvíle bylo vybudováno na 29 filiálek. Další se pak plánují v reakci na plán majitelů společnosti stát se dominantním hráčem na poli DIY firem.

Praha 4 – Modřany

Jednou z největších a nejstarších prodejen u nás je pak OBI v Praze 4Modřany. Budova se nachází v ulici Lhotecká 446, což je přímo ideální lokalita jak pro řidiče, tak pro cestující MHD.
Otevírací doba je jednotná pro celý týden – Po – Ne: 7:00 – 21:00. O státních svátkách je pak otevřeno, nicméně otevírací doba je často zkrácená.

A na co se momentálně u OBI těšit? S Vánocemi přichází i vánoční úklid a dekorace interiéru i exteriéru domu – pokud tedy plánujete nakupovat světýlka, ozdoby, či živé i umělé vánoční stromky, navštivte prodejnu OBI – Praha 4.