Posuvné dveře

Společnost OBI je specializovaný obchodní řetězec, který otevřel svůj první obchod více než před třiceti lety. Rozšířil se do spousty zemí včetně České republiky. Říká se mu tzv. „hobby řetězec„, který nabízí sortiment ohledně zahrady, bydlení, stavby a techniky. Dnes je vedoucím představitelem marketů se stavebními potřebami a potřebami pro kutily v Evropě.


K jejich nabídce patří i služby jako míchání barev, přířez dřeva a jiné. Z vlastní zkušenosti poskytování služeb funguje velmi spolehlivě.

Posuvné dveře na stěnu

Do OBI chodíme v případě potřeby celkem často a vždy jsme spokojení. Příkladem jsou posuvné dveře na stěnu, které jsme pořídili už několik let zpátky. Zakoupili jsme je i s jezdícím mechanismem, aby se mohly po stěně pohybovat. Skvěle se hodí do bytu a jsou velmi praktické, ocení je jak dospělí, tak děti- zvláště je zaujmou kolečka. Po letech vypadají stále nově, neopotřebovaně a vše zatím funguje, jak by mělo.

Jako hobby market je OBI ideálním prodejcem takovýchto výrobků. Více informací lze najít i na internetových stránkách www.obi.cz.

Automatické posuvné dveře

Upřímně co si budeme povídat, ale doba jde nezkutečně dobře a co dneska není automatické působí poměrně zastarale. Pokud tedy chcete jít s dobou, tak místo klasických dveří doporučujeme zakoupit automatické posuvné dveře na stěnu jenž Vaší domácnosti dají moderní nádech. Nejtypičtější využití je u vstupních dveřích, venkovních bran či prostor kde se často chodí dovnitř a ven.

Logicky – automatické dveře mají automatický pohon a vy se už o nic nemusíte starat. Stačí umístit čidlo a dveře se otevřou vždy když se k nim přiblížíte. Ke dveřím se dodává i ovládání, jenž Vám umožní ovládat dveře na dálku. Vyšší pořizovací cena je oprávněna spousto výhod – nemusíte již nic manuálně otvírat, šetří váš čas a zapůsobíte tím na Vaši návštěvu či hosty.

Málo prostoru v bytě?

Bydlíte v panelovém bytě, kde je málo prostoru a bojujete snad o každý volný meter. Klasické dveře zaberou spoustu místa a vy hledáte alternativu? No tak věřte, že jste ji jíž pravě našli a tou alternativou jsou posuvné dveře, jenž se prakticky otevírají a zároveň ukládají do pouzdra – nezaberou tedy téměř žádné místo.

Nejlepší umístění je pochopitelně na stěnu – ušetříte tak další drahocenné místo ve Vašem bytečku. Máte-li strach z instalace, tak opravdu neoprávněný. Na stránkách OBI najdete stručný a jasný návod jak na to. Podle něho to nemůže zkazit ani ten největší nešika – (máme to sami vyzkoušené).

Takže doufáme, že Vám dnešní speciálek líbil a že máte trošku větší rozhledy při pořizování dvěří. Mějte se zatím krásně a my se budeme těšit u dalších článků. Zatím na-viděnou.