Plovoucí podlahy

Firma OBI je hlavním představitelem supermarketů se stavebninami a potřebami pro kutily na evropském kontinentu. Vznikla před více než třiceti lety v Německu jako typ prodejny „udělej si sám“ podle amerického vzoru, kde tyto prodejny byly provozovány již dlouho.  Zákazníci zde poprvé pod jednou střechou mohli koupit barvy, dřevo či hřebíky. Dříve by museli navštívit nejrůznější specializované obchody. Počet poboček se již vyšplhal přes 500, z toho 28 jich je v České republice. Otevírací doby se pohybují od 7 do 20 hodin.

Samotné OBI již velice dobře již velice dobře znáte z dřívějších článků. Dnes si povíme něco málo o plovoucích podlahách.

Plovoucí podlahy

Zákazník si i v této kategorii vybírá z širokého sortimentu mnoha různých typů dřeva, podle toho, které se kam hodí, ať už vizuálně nebo z praktického hlediska. Vlastnosti dřeva jako tvrdost, hladkost a lesk by měly hrát při výběru důležitou roli. OBI si navíc pro Vás připravilo slevovou akci na laminátovou plovoucí podlahu jen za 149,- za m2.

Potřebujte-li v bytě novou podlahu, myslíme si, že po dnešním článku již máte jasno. Plovoucí podlaha z OBI je tou nejlepší možnou volbou a ještě za tak výhodnou cenu.