Pánské pracovní reflexní bundy

To, že bezpečnost práce je základem každého zaměstnání, nám vtloukají do hlavy už na středních školách v hodinách praktik. V dnešní době je tato bezpečnost často vázána na oděvy, které při práci nosíme – z tohoto důvodu jsme se rozhodli pracovní oděvy nenechat stranou a jako téma jsme si dnes zvolili pánské pracovní reflexní bundy.

Reflexní bundy do prostředí se zhoršenou viditelností

Pokud pracujete v prašném prostředí, či v prostředí se zhoršenou viditelností, nad koupí reflexní bundy byste ani neměli váhat. Dobrou nabídku má třeba ústecký obchod s pracovními oděvy Canis.
Jako základní model bychom viděli bundu LEEDS. Ta je vhodná zejména do sychravého a studeného počasí, neboť je kompletně zateplená a odolná proti vodě. Zároveň potěší odnímatelné rukávy, které si můžete odepnout třeba v jarních měsících. Vybavena je i kapucí a reflexním pruhy, konkrétně dvěma na samotné bundě a 2 na každém z rukávů. Pořídit ji můžete již za cenu od 865 korun.

Model LONDON

Dalším modelem je bunda LONDON. Jedná se o reflexní 5v1 bundu a oproti předchozímu modelu je protažená až do úrovně hýždí. I tento model je vhodnější spíše do sychravého a studeného počasí, neboť bunda je kompletně zateplená a odolná proti dešti a větru. Oproti modelu LEEDS potěší i mnoho kapes a více reflexních pruhů, které zaručují dobrou viditelnost i na silnici za velmi hustého deště. Její cena začíná na 1397 korunách.

OXFORD 5v1

Jako poslední jsme vybrali oranžovou reflexní bundu OXFORD 5v1. Tento model je, stejně jako oba předchozí, zateplen a poskytuje dobrou ochranu proti dešti i větru. K tomu dobře poslouží i kapuce, která je jinak uschovaná v límci. I zde se setkáte s mnoha užitečnými kapsami a větším množstvím reflexních prvků i do toho nejhustšího deště. Cena této bundy začíná na 1208 korunách.

Jak sami můžete vidět, nabídka pánských reflexních bund je skutečně široká, proto neriskujte své zdraví a dbejte při práci zvýšené pozornosti i reflexním prvkům.