Olomouc

OBI je jedna z nejrozšířenějších velkoobchodních prodejen se stavebninami a potřebami pro domácnost v Evropě. V současné době je otevřeno 575 prodejen na území Evropy a z toho 29 prodejen v České republice.

Akční leták pro Listopad

V OBI najdete velkou spoustu různého zboží, které slouží k rozličným účelům v domácnosti. Pokud rádi nakupujete ve slevách a za akční ceny, stojí za to se podívat na jejich webové stránky, kde vždy naleznete aktuální leták.

Tento měsíc, listopad, je vždy takovým předchůdcem měsíce, ve kterém vypukne veškeré to vánoční šílenství. Nicméně velkoprodejny – a OBI není výjimkou – se na Vánoce připravují co možná nejdříve. Proto,, světýlka pokud si prohlédnete jejich aktuální leták se zbožím v akci, najdete tu především vánoční ozdoby – a to jak do interiérů, tak exteriérů, svícny, květiny umělé i živé a spoustu dalších věcí.

Nejsou to ovšem jediné věci, které můžete tento měsíc zakoupit v akci. Jak byste možná předpokládali, naleznete tu také laminátové podlahy, sprchové kouty a kuchyňské linky – vše za výbornou cenu.


Akční nabídka zboží – 3.4 až 30.6

Tak teď se pořádně usaďte, protože po přečtení to možná s vámi zamává a padnete úžasem. V OBI totiž za nákupy od 3 dubna do konce června budete dostávat bobříky. Jedno bobříka dostanete za každých utracených 50 kč na kterékoliv pobočce. Získané bobříky se lepí do soutěžní karty a po nasbírání 20 kartu odevzdáte u pokladny a máte nárok na 53 % slevu na vybraný sortiment.

Sbírejte kódy u účtenek

Aby toho nebylo málo, tak pokud budete sbírat kody z účtenek a zadávat je do systému – zde, máte navíc šanci vyhrát hodnotné ceny. A o co se to vlastně hraje? Hlavní cenou je 13 x elegantní kuchyňský skleník – Kitchen Garten Premium. Každý týden čeká jeden na svého majitele. Pomocí této vychytávky, už můžete vždy mít v kuchyni čerstvé bylinky.

No a pro 1000 nejrychlejších si Fiskar připravil perfektní škrabu na brambory, ovoce a zeleninu. Takže neváhejte, a co nejdříve se do soutěže zaregistrujte.

Závěr

V Olomouci najdete pobočku na adrese: Horní Lán 2 . Přejeme úspěch v soutěžích, levný nákup a samozřejmě radost do života. Mějte se krásně a uvidíme se brzy u dalšího článku.