Okopové plechy na dveře

Přejete si své dveře mít stále funkční, aby měly jednoduše delší životnost? Dnes se budeme řídit tématem – okopových plechů na dveře. Prozradíme, k čemu vlastně slouží, znázorníme i různé příklady, a kde je seženete.

O co se jedná? K čemu jsou dobré?

Okopové plechy jsou vlastně takové brnění před tím, aby se dveře nepoškodily. Většinou bývají samo-lepící, kdy se nalepí na dolní okraj Vašich dveří. Jsou především vhodné pro vchodové dvěře nebo ke dveřím namáhaných provozů. Proti čemu jsou imunní, tak to už snad vychází z názvu, tudíž protiokopání dveří. Kde se s nimi můžete setkat? Kolik stojí takové okopové plechy? Na to si zodpovíme v následujících řádcích.

Kde můžete sehnat okopové plechy na dveře?

Jestliže jste zastánci toho, že si věci chcete před tím pořádně zkontrolovat a ohmatat, než za ně utratíte, Vaše cesta směřuje ke kamenných obchodům jako je Baumax, ale i Möbelix. Pokud naopak podporujete internetový výběr a on-line nakupovaní, je to o moc výhodnější. Nemusíte obcházet všechny možné obchody, stačí pouze najít tu správnou webovou stránku. Jako je kupříkladu e-hlinikoveparapety.cz, stolarske-potreby.cz, eben-kovani.cz a dverecag.cz. Na tránkách narazíte na několik druhů okopových plechů. Nejčastěji se jedná o nalepovací. Jejich instalace je nenáročná a měl by jí zvládnout poměrně každý.

Druhy a ceny

Samozřejmě že neexistuje jen jeden druh, ale i vícero. Velmi šikovné a úhledné jsou mosazné okopové plechy na dveře. Jejich cena stoupá až do 500 Kč. Zatímco okopové plechy hliníkové nejsou tak finančně náročné. Tam se ceny pohybují i okolo 170 Kč, což je výhodné. Celkové ceny co se týče okopových plechů je právě do 500 Kč. Máte možnost si samořejmě vybrat i barvu, aby Vám vše k sobě hezky ladilo. A lakování nabízí právě na stánkách e-hlinikoveparapety.cz. Nabízí zakázkovou výrobu na míru a k lakování okopových plechů využívají profesionální kvalitní práškovou lakovnu. Plech na míru si můžete objednat on-line z jejich stránky, kde stačí zadat potřebné údaje k vyhotovení.