Katalog zboží

OBI je německá společnost s více než 570 prodejnami v celé Evropě. Založena byla v roce 1970, jako malý kamenný obchod s hobby zbožím. Nyní je to řetězec obchodů, který dokáže konkurovat i největším hráčům na poli DIY (Do-it-yourself) – Bauhaus, Baumarkt, Mountfield a další.

V České Republice působí OBI od roku 1995 a k dnešnímu datu zde provozuje na 29 prodejen. Další prodejny se dále plánují, protože ČR je stejně, jako Rusko a Švýcarsko považováno za perspektivní zemi.


Slevy na zboží

OBI pravidelně vydává akční leták, ve kterém si vždy můžete přečíst o největších slevách a akcích, které si pro Vás pobočky ve Vaší blízkosti připravily. Vychází pravidelně, jednou týdně, a jeho papírovou verzi byste měli dostávat do poštovních schránek.

Katalog zboží

Nechybí ani katalog zboží, který je platný většinou necelý měsíc. Sehnat ho můžete buď na kterékoliv prodejně, nebo na oficiálních internetových stránkách obi.cz, v sekci letáky a doma si ho v pohodlí a v klidu prolistovat. Právě nyní v něm najdete vánoční akce na osvětlení, ozdoby, vánoční stromky, ale i venkovní dekorace a spoustu dalšího vánočního materiálu.

Nářadí

Každá správný kutil by měl mít své vlastní nářadí. Bez nářadí totiž nic nezvládnete. My jsme pro Vás opět vybrali nějaké to základní náředí, které by měl mít doma každý kutil. Tady je – ruční nářadí, měřící nářadí, pily, pilníky, rašple, kufry na nářadí, svěrky a svěráky, dláta a hoblíky, kleště, šroubováky, instalatérské nářadí, trychtýře a odměrné nádoby, kladiva, sekyry a násady, klíče, zednické a obkladačské ruční nářadí, stavební nářadí pro suché stavby, speciální stavební nářadí.

Pokud Vám tedy z výše uvedeného seznamu něco chybí, tak to doporučujeme zakoupit. Když budete sledovat nejrůznější akce, můžete při nákupech i spoustu ušetřit.

Stroje

Tak jdeme postupně prozkoumat všechny kategorie produktů, co OBI nabízí. Začali jsme stroji. Jsou to perfektní pomocníci pro těžkou práci na zahradě v bytě nebo na stavbě. OBI nabízí pouze ty nejkvalitnější značky, které vyrábějí kvalitní produkty. Navíc, když už si nějakou mašinu v OBI pořídíte, tak se Vám tam pak postarají časem i o servis, aby Vám to vydrželo co nejdéle. Tak co tedy OBI nabízí? Tady to máte – vrtací kladiva, excentrické brusky, okružní pily, příklepové vrtačky, vibrační a pásové brusky, univerzální pily, AKKU šroubováky, úhlové brusky, přímočaré pilky, vrtáky, dvoukotoučové brusky, pilky ocasky, SDS vrtáky, okružní stolní pily, frézy, brusné kotouče a talíře, pásové stolní pily. To je ale pouze taková ochutnávka – zbytek sortimentu v kategorii strojů najdete zde.

Dlažba

Dlažba se nachází v každém domě či bytě. V bytě jí najdete nejčastěji jako obklady v koupelně nebo kuchyni. Co dělat když již nejsou v nejlepší kondici? Rozhodně je na čase uvažovat o rekonstrukci! Na rekonstrukci budete potřebovat spousty materiálu a my jsme našli možnost jak na něm ušetřit? Zajímá Vás jak? Stačí zajít do OBI a využít momentální akci, jenž v něm probíhá.

Tak co nakoupili jste již něco u OBI? Líbí se Vám jejich bohatý sortiment? Zdělte nám Vaše názory do komentářů.