Akční leták

OBI – to je nadnárodní síť prodejen, které se specializují na prodej hobby produktů. Firmu v roce 1970 založili pánové Lux a Mann a svou první pobočku se rozhodli vybudovat v Hamburku.  Za dobu přesahující 40 let se těmto vizionářům podařilo vybudovat jednoho z největších hráčů na poli DIY firem v celé Evropě. OBI na starém kontinentě provozuje na 575 poboček, z nichž většina patří rodnému Německu.


29 poboček pak můžeme nalézt i u nás, v České Republice. Několik dalších by mělo být vystavěno v následujících letech, jako reakce na průzkum trhu, kdy Rusko, Švýcarsko a ČR byly vyhodnoceny, jako státy s velkou perspektivou v oboru DIY.

Akční leták

OBI vydává pravidelně i akční leták. Ten platí většinou na týden a jeho papírovou formu byste měli pravidelně dostávat do Vašich poštovních schránek. Pokud se tak nestane, aktuální akční leták si můžete vždy zdarma prohlédnout na oficiálních stránkách obi.cz, v kategorii „Akční letáky OBI“. Kromě letáku si zde můžete prohlédnout i akční katalog, který platí zhruba měsíc a najdete v něm trvale zlevněné produkty.

Posledním informačním médiem OBI jsou pak měsíční akce, aneb „Znáte z billboardu“. V této sekci najdete další akce a slevy na nepřeberné množství sortimentu.
Pro nejaktuálnější nabídku nicméně doporučujeme sledovat akční leták OBI.

Aktuální akční leták

Prozkoumali jsme sortiment, který OBI pro tento měsíc nabízí a rozhodli jsme se publikovat. Přímo zde. Pak další nové letáky vždy budeme publikovat mezi novinkami, které uvidíte na stránkách.

Nabídka měsíce

Hlavním lákadlem nabídky měsíce jsou bez pochyby muškáty. Pořídíte je nyní v akci za pouhých 63 Kč. Za zmínku stojí také dřevěný stolek ELBE, jenž Vás vyjde na 12 990 Kč. Pro prolistování celé nabídky na březen se mrkněte sem.

Akční katalog zahrada 20.3 – 31.3

Pokud si chcete prolistovat aktuální katalog zahrada pro konce března, tak stačí kliknout na obrázek.

zdroj: obi.cz

zdroj: obi.cz

Slevové kupony na Březen

Březen měsíc plný pohody a hlavně nákupů nového vybavení na Vaši zahrádku. Máte-li zájem nakoupit se slevou, tak stačí kliknout na obrázek kupony – vyjede Vám PDF soubor kde si budete moci kupony vytisknout a poté uplatnit v prodejně.

zdroj: obi.cz

zdroj: obi.cz

Podzimní výprodej

Těšíte se na podzim? Kromě krásně zbarveného listí Vás ještě čekají výborné slevy na letní zboží. Slevy jsou až 50 procent a najdete zde vše od sekaček až přes zahradní pily. Správný kutil tedy nemá Vánoce 24.12, ale v den kdy si pro nás OBI připraví zajímavé akce.

Co nás velice zaujalo, tak je dlažba. Pořídíte jí v současné době již od 299 Kč, za jednu dlaždici. Stačí tak nakoupit, uskladnit a v létě se pustit do renovací například prostoru kolem bazénu či zahradní terase.

Tak co jste spokojení? Líbil se Vám tento článek. Jakmile vyjdou nové kupony a letáky, tak budou dostupné v kategorii nahoře. Máte-li nějaký dotaz, tak nám ho sdělte do komentářů.