Nábytek za odvoz zdarma

Dnes se podíváme na to, jak získat nábytek zdarma. Zdá se Vám to nereálné? Myslíte si, že v dnešní době již nic zadarmo nedostanete? Jste na omylu! My jsme našli způsob jak ho získat. Věru není to nic složitého – o to lépe pro Vás, ale také ne každý na to přijde. Takže se pohodlně usaďte a přichystejte si peněženku – teda pardon pouze auto, protože peníze přece nebudete potřebovat.

Kde získat nábytek zdarma?

Zajímá Vás, kde to nabízí. No přece na internetu a když na internetu tak u těch největších hráčů na bazarovém trhu. Ano řeč nemůže být o nikom jiném než o portálu Bazoš a Sbazar. 2 největší online bazary na trhu.

Bazoš nábytek daruji za odvoz

Začneme Bazošem. Jedná se o klasický bazar, kde je inzerce zdarma. Ta probíhá ve formě inzerátu jenž s sami vytvoříte – nastavíte všechny parametry a pak pouze potvrdíte přes sms. Chcete-li najít nábytek či jiné věci zdarma, tak stačí použít vyhledávací lištu, jenž se nachází na hoře na stránce. Do ní zadejte heslo „Daruji za odvoz“ , vyberte si kategorii, zvolte své PSČ a udejte vzdálenost, do které může být inzerovaná věc od Vašeho bydliště. Klikněte na hledat a tradá! Máte výpis všech produktů z dané kategorie, co se dá pořídit zdarma. Zdroj – Rakousky Nabytek

No teď se jdeme mrknout na sBazar ale předem říkáme, že postup bude totožný.

sbazar nábytek za odvoz zdarma

Takže pěkně si otevřeme nové okno a přejdeme na stránky seznamáckého bazaru. Jak jistě již správně tušíte z nadpisu nacházejí se na www.sbazar.cz. No pak už stačí jen vyhledat vyhledácí lištu – zadat do ní staré známé heslo – daruji za odvoz, za odvoz zdarma či jiného jeho varianty a kliknout na vyhledávat. Během minutky tak máte všechny inzerované věci na sbazaru, které jsou zdarma. No není to parádní? Já vím, že ano.

Snad jsme Vám pomohli a budeme se těšit u dalšího článku. Naviděnou