Most

OBI je specializovaný obchodní řetězec, který v současné době působí téměř po celé České republice. Mimo internetový obchod nabízí svým zákazníkům i možnost broušení řetězů, míchání barev, montáže kuchyní, přířez dřeva, rámování obrazů nebo výrobu klíčů. Zákazník má možnost si zboží prohlédnout v katalogu, rezervovat na internetu, a při případných komplikacích zakoupený výrobek vrátit nebo vyměnit.


OBI v Mostě

Prodejna OBI Most je jednou z dvaceti dvou v České republice, a nachází se na adrese Chomutovská 1316 , 434 01, Most. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 8:00 do 21:00 hodin. Můžete zde najít širokou nabídku sortimentu pro vaši domácnost, stavbu nebo renovaci, zahradu a techniku. Mezi ně patří stavebniny, elektrické nářadí, nábytek, zahradní potřeby, koberce, žebříky, materiály pro vodoinstalace a elektroinstalace, oblaklady, nebo nátěrové a ochranné hmoty.

Speciální akce

Zákázník může také využít jedné ze speciálních akcí prodejny. Jedná se například o akci na výrobky potřebné pro zateplení budov jako jsou izolace a polystyren, zazimování zahrady, motorové pily, sněžné frézy, nebo adventní věnce.

Služby

No a jak jsme se už zmínili na hlavní stránce, tak zde budeme pokračovat v představení jednotlivých služeb, jenž si za drobný poplatek na prodejně v Mostě nebo jinde můžete nechat udělat.

Výroba klíčů

Potřebujete noví klíče k zámku či jen duplikovat ty staré? Není problém v OBI vám vytvoří úplně nové klíče FAB či jejich duplikáty. Vše je za velmi výhodnou cenu a tak pokud chcete nové klíče, tak si určitě zajděte do oddělení nářadí v OBI.

Služby spojené s klíči jsou dostupné na těchto prodejnách – Havířov, Hradec Králové, Klatovy, Olomouc, Ostrava, Plzeň – Jižní předměstí, Praha – Roztyly a Praha – Štěrboholy..

Výřezy do dřezů

To, že se v OBI vyplatí nakupovat již moc dobře víte, ale že je to, až tak výhodné jste podle nás určitě nemohli tušit. Marcel byl takhle jednou kupovat dřez do své nové kuchyně a překvapilo ho, že mu pracovník ze sekce instalatérství nabídl, že mu do nově koupeného dřezu vyřízne otvor pro vodovodní baterii zcela zadarmo. Jak Marcel sám řekl – Navštěji spoustu hobby marketů, ale s takovýmto ochotným přístupem, jsem se ještě v životě nesetkal. Jen bychom rádi dodali, že Marcel měl k dřezu i baterii a vše zakoupil v OBI. Na dřezy odjinud či keramické dřezy se tato služba nevztahuje. Služba je dostupná na všech 20 pobočkách v ČR.