Molitan metráž – nejlevnější

Pokud jste sledovali některý z našich kutilských nápadů, možná budete potřebovat nějaké materiály, které je vhodné použít při stavbě. Dnes jsme se zaměřili na nabídku jednoho z neužitečnějších a nejuniverzálnějších materiálů vůbec – molitan. Kde lze pořídit nejlevnější molitan a jaké máte možnosti? Poradíme v dnešním článku.

Molitan v ČR

Jak už jsme uvedli v úvodu článku, molitan je natolik běžným materiálem, že ho lze sehnat prakticky všude, včetně hypermarketů (nejčastěji v úseku stavby, nářadí apod.). Ceny jsou už ale věc jiná a pokud se chystáte nakupovat ve velkém, či chcete nestandardní rozměr, určitě doporučujeme vyhledat konkrétní stavebniny, nebo kvalitní e-shop.

Molitan-metráž.cz

Jedním z takových e-shopů je třeba molitan-metraz.cz. V nabídce mají molitanové desky, podhlavníky, kostky z molitanu, či třeba hotové molitanové matrace. Všechny lze pak velmi jednoduše rozměrově upravit a použít dle libosti. Rovněž jsou ochotni vyhotovit i nestandardní rozměry – ty stačí uvést do „vzkazu pro prodejce“ v objednávkovém formuláři. Co se týče ceny, klasický nezátěžový molitan, metráž 200 x 100 x 2cm, Vás vyjde na 156 korun včetně DPH. Doprava je pak po celé ČR za 130 korun a zajišťuje ji TOPTRANS

Molitan-Matrace.cz

Dalším, velice kvalitním e-shopem, je molitan-matrace.cz. Opět je na výběr prakticky vše, nač si v oblasti molitanu vzpomenete – molitanové desky, hřebeny, válce, ale i akustická izolace z molitanu a mnohé další. I tento obchod Vám zdarma nařeže jakýkoliv molitan na Vámi požadované rozměry, a to i ty velké, nestandardní. Cena je zde opět velice příznivá – stejný model nezátěžového molitanu o rozměrech 200 x 100 x 2cm zde vyjde na 129 korun. Náklady na dopravu jsou zde individuální a využívá se služeb České Pošty.

Napište nám

Jak můžete sami vidět, pokud chcete klasický kus molitanu, na internetu se dá sehnat prakticky všude za poměrně hezké peníze. Pakliže jste našli prodejce, který nabízí kusy molitanu ještě levněji, podělte se s námi v komentářích!