Marmoleum – Vzorník ceník fotogalerie

Představte si, jak si do svého bytu či domu berete obrovský kus přírody. Ta příjemná atmosféra. Právě přesně to, se stává realitou díky marmoleu. Zodpovíme otázky, o co se jedná a pokusíme se nastínit i jeho cenu.

Co je to Marmoleum?

Abyste byli v obraze, jedná se o podlahovou krytinu. Zapomeňte na astmatické a jiné dýchací potíže. Je totiž vyráběno velice ekologicky a vytváří vhodné prostředí právě lidem s těmito potížemi. Podlahová krytina je vyrobena ze 100 % přírodních surovin. Její vzhled je něco opravdu nádherného, stojí pouze na Vás, jaký vzor by se Vám líbil.

Vyrobený je ze lněného oleje, vápence, borovicové prykyřice, dřevitou moučkou a pigmenty. Co se týče likvidace, nemusíte se bát znečištění prostředí. Její odstranění je též ekologické. Tato podlahová krytina je rozhodně velmi dobrou a výhodnou volbou pro Vaše zázemí. Nejen že má dlouhou životnost, ale je výborná i pro snadnou údžbu a v chladných dnech dokáže zahřát.

Ceník

Ceny se rozlišují stejně jako u dalších jiných výrobků. Záleží na tom, jaký druh marmolea si zvolíte. Ceny jsou uvedeny přesněji u jednotlivých dekorů na stránce http www.podlahy-praha.cz/marmoleum-vzornik. Kupříkladu druh Marmoleum Click – jedná se o vrstvenou podlahovou krytinu opatřenou zámkovým systémem. Co se týče spodní vrstvy marmolea, tvoří ji korková deska. Nemusí se pro ni využívat podkladová podložka. Právě jeho součástí jsou jednotlivé vzorníky a u nich jsou uvedeny ceny. Většinou se pohybují okolo 2 000 Kč.

Vzorník a fotogalerie

Jak jsme již uvedli, marmoleum má několik druhů děkorů a podle nich jsou stanoveny ceny. Nejsou druhy marmolea nýbrž jeho vzorníky. Jedním z nich je právě Wine Barrel. Dle názvu si můžete odvodit, že se jedná o jakousi tmavě vínovou barvu až fialovou. Vzhledově vypadá velmi elegantně. Další jsme pro Vás vybrali typ Carribean, který se spíše podobá písku nebo světlému kamení. Příjemný efekt by zaručilo kupříkladu v obývacím pokoji. Zde se můžete podívat na jiné a další vzorníky, ve fotogalerii www.podlahy-praha.cz/marmoleum-vzornik.