Letní pánské pracovní sandály

Zima už je nenávratně pryč a o slovo se pomalu hlásí letní počasí. Mnoho z nás již pomalu pomýšlí na letní dovolenou, nicméně my jsme se dnes rozhodli zaměřit na naše čtenáře, kteří nemají z časových důvodů na dovolenou čas a i letní měsíce stráví v práci. Pokud si chcete i ve spalujícím sluníčku udělat pohodlí, čtete dále, protože dnes jsme zaměřili na letní pánské pracovní sandály.

Zpevněná konstrukce

Hned na úvod je asi jasné, že se nejedná o úplně plnohodnotné sandály. Důležité je totiž slovíčko „pracovní“, které klade na obuv jisté nároky. Ku příkladu podrážka sandálů musí být pořád pevná a stabilní, konstrukce musí být odolná proti mechanickému opotřebení apod. Chybět pak nemůže silný opasek, jež chrání boty před náhodným rozepnutím. Z těchto důvodů mají tyto boty velmi často překrytou část nártu a otvory pro dýchání nohy jsou po stranách a v oblasti paty. Splňují se tak podmínky pro bezpečnost práce a i sandály mohou být považovány jako pracovní obuv.

To nejlepší na trhu

Nyní přejděme k některým modelům. Pomyslnou jedničkou na trhu s pracovními sandály představuje společnost Panda. Ta nabízí třeba model SPIDER, jež je vybaven ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU podrážkou, která je rezistentní kyselinám, olejům i vodě. Zároveň se jedná o vysoce prodyšný kožený materiál, který je osazen reflexními prvky pro lepší viditelnost na pracovišti. Konkrétně tento model se prodává za cenu od 750 korun a nabídne velikosti 38-48.

Další známou značkou je Bennon. Model Bravis S1P SRC je velmi pohodlným a vzdušným modelem, který nabídne hliníkovou tužinku ve špičce boty, lehce ohebnou kevlarovou planžetu, která chrání boty před propíchnutím a v neposlední řadě i podrážku rezistentní kyselinám, vodě i olejům. Tyto sandále můžete pořídit již od ceny kolem 1100 korun a ve velikostech 36-48.

Jak můžete sami vidět, sandály můžou lehce spojovat bezpečnost i pohodlnost a to i v letních horkých měsících.