Kolín

Německá firma OBI je vedoucím zástupcem marketů s kutilskými potřebami a stavebninami v Evropě. První prodejna vůbec vznikla již před 30 lety. Byla to první evropská firma, která začala fungovat na principu „udělej si sám“, který se již velmi pevně uchytil v USA. Tyto prodejny se staly rychle oblíbené, protože zákazníci již nemuseli navštívit více specializovaných obchodů, a místo toho zašli přímo sem, kde se dá nalézt opravdu vše. Firma se velmi rychle rozšířila do zahraničí. Počet prodejen již dávno přesáhl 500. V ČR se jich nachází 28.


Pobočka OBI v Kolíně

Pobočka v Kolíně je jedinou pobočkou OBI ve Středočeském kraji na východ od hlavního města. Také proto se sem sjíždějí zákazníci z širokého okolí, aby naplnili svá přání. I zde si mohou vybrat z širokého sortimentu barev, nábytku či zahradnických potřeb. Zákazníci také mohou navštívit jednu z mnoha předváděcích akcí, které se zde pravidelně konají.

Otevírací doba

No možná to je pro někoho překvapení, ale i kolínská pobočka má otevřeno od 8 od rána do 9 do večera přes celý týden. Jedinou výjimku jsou Vánoce a Silvestr, kdy má obchodní dům otevřenou pouze do 2 hodin do odpoledne.

Kontakt

Kontaktní údaje přímo na kolínskou pobočku jsou následující

  • Adresa: V Kasárnách 1022 280 02 Kolín II
  • Telefon: +420 844 888 111
  • Telefon: +420 296 601 791
  • Email: info@obi.cz
  • WWW: http://www.obi.cz

Pracovní místa

Obi také ve svých hypermarketech nabízí spoustu pracovních míst. Do svého týmu hledá lidi, kteří jsou – týmoví, nadšení pro věc, učenliví, zapálení, kreativní a pilní. Pracovat pro OBI se vyplatí a my Vám hned uvedeme benefity, které by jste jako zaměstnanci mohli mít – stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 15% sleva na nákup v OBI prodejnách, vakcinace (očkování proti chřipce), hloubková lékařská vyšetření pro managery, dodavatelské slevy, vzdělávání a rozvoj a firemní akce pro zaměstnance.

V je možnost se vypracovat z obyčejného prodavače za pokladnou až na ředitele marketu a nebo ještě výše. Je to jen na Vás, čeho všeho v živote chcete dosáhnout. Máte-li tedy zájem do OBI nastoupit mrkněte na aktuální volná pracovní místa.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil a budeme se těšit u dalšího. Zatím Ahoj