Klatovy

OBI je německá firma prodávající stavební potřeby a také kutilské potřeby. Tato firma je rozšířena po celé Evropě a má dohromady kolem 600 prodejen. Z toho 338 na území Německa.

Hobby potřeby

Síť obchodů zažívá neustále mírný vzestup a mění se také velikost prodejen. Pokud tedy rád děláte věci po svém a potřebujete k tomu materiály a nástroje, je OBI to pravé místo pro vás. Najdete zde opravdu široký sortiment výrobků.


Jestliže rádi nakupujete výhodně, je dobré si vždy prohlédnout jejich akční leták, kde můžete nalézt to, co zrovna hledáte za akční cenu. Pokud vám tento leták nepřijde do schránky, podívat se můžete na jejich webové stránky, které jsou vždy aktualizované na nejnovější nabídku.

Obi v Klatovech

Prodejna v Klatovech se nachází na adrese Domažlická 15 a dostat se sem můžete jednoduše buď autem anebo autobusovým spojením (autobus č. 2, vystoupit na zastávce U Škodovky). Dostanete se sem od pondělí do neděle vždy ve stejný čas – od 8:00 do 20:00. Pokud by vám bylo něco nejasné, můžete zavolat na kontaktní tel.číslo: 376 391 966.

Služby

Jak jsme slíbili na úvodní stránce, tak i dnes budeme pokračovat v představování jednotlivých služeb, jenž OBI nabízí.

Poradenství

Znáte to – stojíte tak před regály s kladivy a navíte, které by jste si měli koupit. No moc nespekulujte a běžte okamžitě navštívit centrum služeb, jenž se nachází v každé prodejně. Je zde kvalifikovaný personál, který Vám vždy rád poradí a udělá pro Vaší spokojenost absolutní maximum.

S čím vším se na personál můžete obratit? Jen tak pro pořádek je to například – Vyřízení objednávek zákazníků, Vyřízení financování Vašeho nákupu, Organizace expedic objemného zboží, výměna zboží a obecnými informacemi. Je toho opravdu spousta, takže neváhejte a centrum určitě navštivte.

Rezervace zboží

Chcete jít do obchodu s jistotou, že tam najdete požadovaný produkt? Není problém. Díky rezervačnímu systému OBI již zbytečnou návštěvu hypermarketu nepoznáte. Rezervace je možná až na dobu dlouhou 3 dnů a dostupná pro každou prodejnu. Chcete-li si tedy rezervovat nějaké zboží, tak mrkněte na tuto adresu a zboží si jednoduše rezervujte.

Tak co taky milujte OBI? My tedy hrozně a neznáme snad lepší hobby shop.