Karlovy Vary

OBI je jeden z předních evropských prodejců DIY i hobby zboží. V České Republice provozuje na 29 prodejen a jednou z nich je i OBI v Karlových Varech, o kterém si dnes řekneme trochu více.

Poloha prodejny

Pobočka se nachází v ulici Dvory Chebská 380. Autem se sem lze pohodlně dostat z výjezdu na silnici E48, E49, či R6. Na oficiálních stránkách navíc můžete využít interaktivní mapu a nechat si vyhledat nejkratší cestu přímo od Vás z domova.


Otevírací doba

Otevírací doba je stejná, jako u většiny obchodních domů OBI po celé republice, a to sice po celý týden od 8:00 do 21:00. Vánoční otevírací doba je pak zkrácena do 14. hodin, stejný údaj platí i pro otevírací dobu o Silvestra.

Akční leták

A co právě teď můžete nakupovat? Aktuální nabídku vždy naleznete v akčním letáku, který byste měli pravidelně dostávat do Vaší schránky, či si ho můžete zdarma prohlédnout na stránkách obi.cz. V současné nabídce je třeba elektrické nářadí Bosh se slevou 40%, či vánoční ozdoby různých barev se slevou 20%. V předvánoční čas určitě stojí za zmínku živé i umělé vánoční stromky různých velikostí za nízké ceny.

Sortiment

Železářství

Začít s DIY životním stylem není jen tak. Vyžaduje to odborné znalosti, odhodlání a kvalitní materiál. Odhodlání musíte v sobě samém najít vy sami, některé znalosti Vám rádi předají odborníci přímo v OBI a s kvalitními materiály, Vám taktéž poradí.

Takže pojďme si ukázat hned pár příkladů: nábytkové kování, plechové schránky, bezpečnostní kování, nábytkové závěsy, umělohmotné schránky, petlice, zástrčky, závory, nábytkové zámky, hliníkové schránky, dveřní vložky, dveřní a nábytkové posuvné kování, domovní čísla a tak dále – kompletní sortiment naleznete přímo v pobočce či zde je aspoň seznam na internetu.

Autopříslušenství

V OBI lze také zakoupit spoustu potřeb, pro Vašeho čtyčkolového miláčka. Občas se vyplatí zakoupit jen tak něco navíc, protože když to nejméně čekáte, může se stát nějaký průšvih. Proto jak se říká: štěstí přeje připravený.

Seznam věcí co lze zakoupit – zapalovací svíčky, kontakty, autozahrádky, příčníky, kryty kol, olejové a vzduchové filtry, nosiče kol, přídavné světlomety, stěrače, nosiče lyží, výfukové koncovky, výfuky, náhradní klínové řemeny, střešní autoboxy, autobaterie a nabíječky, zavazadlové příslušenství, sítě, sportovní příslušenství, zabezpečovací zařízení atd. Takže pokud máte zájem tak kompletní sortiment najdete zde

OBI Karlovy Vary – to je nákup hobby zboží za bezkonkurenční ceny.