O nás a oblíbenem DIY obchodě

V dnešním článku Vám přineseme informace o oficiálních stránkách velkoobchodního řetězce OBI, jež prodává věci do domácnosti, zahrady anebo pro stavitele. Také Vám předem oznamujeme, že OBI nemá bohužel žádnej svůj vlastní eshop a tak zboží zakoupíte pouze v kamenných prodejnách.


Oficiální stránky – obi.cz

Na stránky společnosti se můžete dostat hned několika způsoby. My si zde uvedeme dva nejčastější. Prvním z nich je vyťukání adresy stránek (www.obi.cz) do adresního řádku. Zmáčknete ENTER a jste tam. Druhým v dnešní době již častějším způsobem je použít některý z vyhledávačů. U nás je nejrozšířenější Seznam a Google. Stačí přejít na jejich jednu z těchto stránek a zadat heslo: OBI do vyhledávací kolonky a zmáčknout hledat. Ze zobrazených výsledků kliknete na ten výsledek, který odpovídá oficiálním stránkám, a jste tam.

Co na stránkách naleznete?

Jedním z nejvyhledávanějších artiklů na stránkách jsou jednoznačně letáky. Můžete si projet aktuální, ty co byli a popřípadě si je i stáhnout do počítače. Další poměrně populární kategorii jsou nejrůznější návody. Ať už se jedná o ,,udělej si sám´´ nebo o různé návody jak položit PVC, kachlíky, koberce nebo plovoucí podlahu.

Nesmíme zapomenout na výčet nejrůznějších služeb, které prodejna nabízí a kontaktní údaje. Mezi kontaktními údaji naleznete pobočky v Česku – jejich adresu, otevírací dobu a jednotlivé akce prodejen.

Tak tohle by bylo takové krátké přiblížení oficiálních stránek společnosti.

Naše stránky wwww.superhobbi

Nyní bychom Vám rádi přiblížili naše stránky. Stránky se k 1.Březnu neustále budují a přibývají nejrůznější věci. V horním menu uvidíte aktuální věci – letáky, novinky zboží atd. V postranním panelu se věnujeme jednotlivým pobočkám, službám a vybrannému sortimentu. Za stránkami stojí aktuálně tým 4 lidí, kteří se budou snažit pro Vás připravovat ty nejzajímavější věci.

ADMIN – Jan R.

Ahoj rád bych se představil moje jméno je Jan a jsme adminem těchto stránek. Miluju zahrádku a zahradničení – rozjel jsem o tom tedy i další stránky, které se jmenují Zahradní Web. Miluju zahrádkaření, tvorbu webovek no a rád se o to podělím svými

Šéfik – Zbyňdus

Čau chlapi! Jmenuju se Zbyněk je mi 38 a jsem svobodný chlap co miluje – tvrdou hudbu, rychlá auta no a rozkvetlé kytičky. Zahrádkaření a DIY životní styl je moje a takže jsem neváhal a když mi Honza říkal o nových webovkách, řekl jsem, že se velice rád přidám

Marcel

Ahoj jmenuji se Marcel – jsem začínají DIY a rád bych se svámi vždy podělil o moje výtvory. Takže všechny zdravím a doufám, že se Vám moje články budou líbit

Tak to by bylo asi Vše k našemu týmu. Máte-li na někoho konkrétní dotaz uveďte to v komentářích.