Hliníkové třídílné profi žebříky- Nejčastější rozměry 3×7, 3×9, 3×14

Pokud se chystáte na určité řemeslné práce, kdy potřebujete být v určité výšce na to, abyste mohli správně pracovat na tom, co chcete dělat, vězte, že v tomto článku se budeme zabývat produktem, který řeší právě tento problém a jistě i jiné.

Jedná se o jedinečné třídílné profi hliníkové žebříky, jejichž nejčastější rozměry jsou 3×7, 3×9, 3×14 – s takovými rozměry se potkáme opravdu nejvíce. Pojďme si tedy v následujících řádcích rozebrat tyto potřebné pomocníky a jejich vlastnosti.

Pro řemeslníky i kutily

Profi hliníkové žebříky jsou většinou rozdělené na tři díly kvůli tomu, že jsou pak skladnější a tak zabírají méně místa. Stejně tak se i lépe přenášejí z místa na místo, když je potřeba. Jedná se, jak již bylo psáno, o profi žebříky a tak můžeme čekat především záruku opravdu kvalitního zpracování, díky kterému jsou tyto pomocné nástroje tak oblíbené – kdo by používal nekvalitní šunt?

Poctivý výběr kvalitního materiálu, kterým je hliník, zajišťuje garanci dlouhé životnosti – žebřík o rozměru ať už 3×7, 3×9 nebo 3×14 Vám bude po zakoupení sloužit ještě vskutku dlouhou dobu.

Vyberte si ten, který se Vám nejvíce hodí!

Na výběr je z několika rozměrů kvůli tomu, že na určité práce se hodí žebřík o něco nižší, kdežto například na opravdu výškové řemeslné práce se hodí třeba rozměr 3×14. Tím může být třeba zateplování domu anebo klidně i sbírání ovoce na vysokém stromě – i k tomu lze tyto žebříky bez menšího problému využívat i přesto, že se jedná o řadu profi, která je tedy primárně určena pro profesionály.

Věříme, že pokud si prohlédnete nabídku hliníkových žebříku profi, které jsou třídílné o rozměrech 3×7, 3×9, 3×14, jistě v určitém internetovém obchodě anebo i řetězci kamenných prodejen naleznete to, s čím budete spokojeni a takový rozměr, který potřebujete.

Pokud Vás k tématu napadají nějaké připomínky anebo máte (třeba jako profesionální řemeslník) zkušenosti s těmito skvělými hliníkovými zázraky, svěřte se do komentářů pod článkem, budeme rádi zaVaši zpětnou vazbu.