Frýdek Místek

Tato firma vznikla již před 30 lety v Německu. Hned od začátku se jednalo o inovátorskou firmu, která jako první v Evropě začala prodávat na principu „udělej si sám“, který již v té době byl velmi rozšířen a oblíben v USA. Prodejny OBI se rychle staly oblíbené, jelikož zákazníci nemuseli již navštěvovat řadu specializovaných obchodů a vše našli na jednom místě. Po expanzi do zahraničí se firma stala vedoucím zástupcem marketů se stavebninami a kutilskými potřebami. Celkový počet prodejen přesáhl 300, z toho 28 jich je v České republice.


Frýdek Místek

Pobočka ve Frýdku- Místku je jednou ze čtyř v Moravskoslezském kraji. Najdeme ji blízko silnic z Ostravy a Nového Jičína.

Otevírací doba

Celý týden je zde otevřeno od 8 do 20 hodin, což zákazníkům umožňuje zajet sem a nakoupit v jakýkoli den a téměř v jakoukoli hodinu. I tato prodejna nabízí svým zákazníkům různé předváděcí akce. V nejbližší době můžete navštívit praktickou ukázku a prezentaci na téma vánoční vazby.

Finanční servis

Jak jsme slíbili na Úvodní stránce, tak pokračujeme v prezentaci služeb, jenž OBI nabízí. Dneska by jsme Vám rádi řekli něco o dárkových poukázek a kartičkách.

Dárková karta

Touhle kartičkou potěšíte všechny kutili a fanoušky dalo by se říci životního stylu udělej si sám. Jedná se o ideální dárek k narozeninám, jenž umožní si koupit hračičkovi přesně to co on chce. Na dárkovou kartu můžete vybrat vlastní motiv, dát na ní hodnotu od 100 kč do 10 000 Kč a platnost karty je až 1 rok.

Kdyby jste chtěli dárkovou kartičku zakoupit, tak můžete na každé pobočky OBI, přes internet pomocí objednávkového formuláře nebo u společnosti FORMICA Group s.r.o.

Platné dárkové poukazy

V OBI lze také využít speciální dárkové poukazy od značek -Ticket Compliments, Edenred, Sodexo Pass, Cadhoc a Le Cheque Déjeuner. To jen tak nějaký hobby obchod nenabízí, takže dle našeho názoru je to opravdu super.

dárkové poukazy obi

Tak co plánujete místo obědů koupit třeba nějakou pěknou zahradní pilku? No zvažte to dobře – protože pokud tyto kupony nevyužijte na oběd, tak v OBI své uplatnění jistě najdou.