Dětské pracovní rukavice

Bezpečnost práce musí platit prakticky na každém pracovišti. Co když ale chcete pracovat na zahradě a dopřát míru bezpečí i Vašim dětem? Máte vůbec nějakou možnost je spolehlivě ochránit? Na tuto otázku Vám odpoví následující článek, ve kterém jsme se zaměřili na dětské pracovní rukavice.

Pracovní rukavice pro děti

Asi každému je jasné, že děti nemohou nosit pracovní rukavice pro dospělé – za prvé jsou velké a práce v nich by nebyla příjemná + by hrozilo jejich sklouznutí a poranění dětí. Dále jsou ochranné rukavice pro dospělé příliš tuhé a dětem by to jen stěžovalo práci. Z tohoto důvodu se prodávají na trhu i dětské pracovní rukavice, které jsou menší a o něco málo volnější, co se tuhosti materiálu týče.

Ochranné rukavice CERVA

Jedním z obchodů, který tyto rukavice nabízí, je i pracovni-eshop.cz. Ten má v nabídce hned 2 druhy rukavic od populárního výrobce ochranných pomůcek CERVA. Prvním modelem jsou rukavice Jay KIDS, které jsou vyrobeny ze světlé vepřové lícovky, která dětem umožňuje mít při práci větší cit. Hřbet rukavic je vyroben z bílé bavlněné tkaniny a nechybí ani podšívka, která je příjemná na dotyk a rukavice jsou tak příjemné na dotyk. Samozřejmostí je pevná manžeta, díky které nehrozí sklouznutí rukavic z ruky dítěte a tím k jeho poranění. Jeden pár těchto rukavic lze pořídit již za cenu 45 korun s DPH.

Druhým modelem jsou rukavice TWITE KIDS. Jedná se o šité bavlněné rukavice s pružným nápletem na zápěstí a pokryté přírodní latexovou vrstvou, která poskytuje protiskluzovou ochranu na prstech i celých dlaních. Tytu rukavice jsou obecně méně robustní, než předchozí zmiňovaný model a jsou určeny zejména na jemnou práci na zahradě.

Pokud byste měli zájem i o další dětské pracovní vybavení, zkuste navštívit stránky detskemonterky.cz. Zde najdete vše od rukavic, přes reflexních vest, až po dětské montérky, přilby a mnohé další.