Detektor elektrického vedení

Kdo by chtěl, aby se mu stalo to, že by například při vrtání do zdi při montování skříňky na zeď či osvětlení na strop přerušil elektrické vedení, čímž by způsobil další nepříjemné a zbytečné náklady pro opravu části rozvodového vedení či kabelování nového rozvodu? Vsadíme se, že nikdo z Vás jistě ne. Právě proto na trhu existuje jeden skvělý vynález, který Vás těchto problémů ušetří.

Užitečný nástroj pro všechny kutily a stavitele!

Jedná se o detektor elektrického vedení, který Vás dokáže ještě před vrtáním upozornit na to, že zrovna zde to je anebo není vhodné. Detektor dokáže rozpoznat na milimetr přesně, kudy je elektrické vedení natažené a to pouze díky přiložení k místu u zdi, kde chcete zjistit, jestli zrovna na daném místě vedení není.

Trh je ale plný těchto zařízení, některé samozřejmě více kvalitní než jiné, některé méně kvalitní, než většina nabízených modelů. Právě proto jsme si dali práci s tím, že jsme pro Vás vybrali napříč spektrem internetových obchodů právě takové přístroje,  kterých jejich koupě litovat nebudete, jelikož se jedná vskutku kvalitní výrobky, které Vás jednoduše nezradí – právě naopak – můžete se na ně vždy spolehnout se co dohledání vedení ve zdi týká.

Můžeme doporučit

Prvním výrobkem, který Vám můžeme hrdě doporučit a máme s ním vlastní zkušenost, je Detektor kovu a vedení TS-70 z portálu Eshop.coolservis.cz. Tento jednoduchý a levný detektor kombinuje skvělou cenu s jednoduchou použitelností. Nejen, že dokáže rozeznat kabely vedoucí zdí, ale také kov, což je jistě také velice užitečnou funkcí.

V kontrastu s tímto detektorem Vám můžeme doporučit přístroj pro ty, kteří  více než na cenu koukají na vysokou kvalitu. BOSCH GMS 120 Professional univerzální detektor je opravdu profesionálním nástrojem, který naleznete třeba nabídce obchodu Rucni-naradi.cz. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že dokáže kabeláž detekovat až 12 cm hluboko, přesnost je podpořena díky tříbarevnému diodovému světelnému kroužku. Třešničkou je osvětlený displej, na kterém jsou vidět veškeré hodnoty i na místech, kde není osvětlení zrovna nejlepší.