Brno

OBI – společnost, kde se skloubí tradice s kvalitou a výhodnými nabídkami. Tak nějak by se v krátkosti dala charakterizovat německá DIY firma, jež byla založena už v roce 1970 pány Mannem a Luxem. Ti se nechali inspirovat podobným modelem obchodů, který již poměrně dlouho fungoval v dalekém USA. Za bezmála 43 let se jim podařilo vybudovat obchodní impérium, které má jen ty nejvyšší ambice, a to sice dominovat trhu DIY a úspěšně konkurovat firmám, jako je Bauhaus, Mountfield, Baumarkt, či Hornbach. V duchu tohoto cíle buduje po celé Evropě pobočky, kterých je v současné době přes 575 – 28 z nich se pak vyskytuje na území České Republiky.


OBI Bystrc v Brně

My se dnes budeme bavit o prodejně OBI v Brně. Tato pobočka se nachází v ulici Bystrcká 38, jež poskytuje takřka ideální dopravní spojení jak pro řidiče, tak pro cestující MHD. Otevírací doba je stejná pro všechny dny v týdnu – Po – Ne: 7:00 – 21:00. O svátcích pak musíte počítat se zkrácenou otevírací dobou.

Akce

A co se teď na pobočce vyplatí sledovat? Kupříkladu aktuální nabídka krbových kamen. Některé kusy zlevňují v řádech tisíců korun, čili jestliže plánujete nákup krbových kamen či krbových doplňků, navštivte obchod OBI v Brně Bystrc.

Služby

Jak jsme slíbili na úvodní stránce, tak pokračujeme v představování nejrůznějších služeb, které OBI nabízí.

Kuchyňské studio

V kuchyňských studiích OBI je široký výběr kuchyní. Stačí jen zajít do některé pobočky – kde Vám rádi poradí, naplánují s vámi kuchyň, přepravu a pak i samotnou montáž u Vás duma.

Olepené hran

Zakoupili jste si laminátové dřevotřísky a bojíte se, aby se jejich hrany nějak nepoškodili? Nemějte strachy. Za drobný poplatek Vám to v OBI rádi oblepí na každé pobočce mimo té mostecké. Cena nažehlovací pásky 10 Kč/bm.

Míchání barev

Vybrat správný barevný odstín není nic jednoduchého. Tuto práci bychom být Vámi nechali na odbornících o z OBI. Nabízí širokou paletu 12 000 barevných odstínů. Barvy Vám budou namíchány přímo na pobočce, či dodány co nejdříve domů. Lze tak objevit úplně nové barevné odstíny a dát tak svému domovu úplně jiný
nádech. No a blíží se nám přece jako, tak neváhejte se mazejte do OBI mrknout na nějaké ty letní barvičky.

Udělejte si houpačku

No jo léto se blíží mílovými kroky a jeden se už nemůže dočkat, až bude pohodlně lenošit na zahradě. Co takhle lenošit na zahradě v úplně nové houpačce, kterou si navíc uděláte úplně sami. Každý by takovou houpačku chtěl a v OBI si pro Vás připravili návod jak jí udělat. Mrkněte tedy sem a pustě se do kutilství.

Rozloučené

Tak to by zase bylo něco málo o brněnské pobočce a o OBI celkově. Užívejte krásného počasí a těšíme se u dalších článků.