Betonové ploty – výprodej

Bohužel už nežijeme v době, kdy se na vesnici ani nezamykaly dveře, každý sdílel vše s každým a skoro nikoho ani nenapadlo si stavět kolem domu obrovský plot. Ať už jsou Vaše důvody sociální, hlukové, estetické, či jen čistě praktické, betonovým plotem si dnes můžete ušetřit spoustu starostí.

Nebojte se betonu

Stavba betonového plotu může být na první pohled obtížná, či alespoň opticky obtížnější, než stavba klasického dřevěného, a přeci to není tak úplně pravda. Pokud se nad věcí více zamyslíte, zjistíte, že tak jako tak musíte dělat betonové základy do země, následně betonové sloupky a do nich pak dřevěné latě. Stavba betonového plotu má jen ten rozdíl, že místo latí vkládáte betonové panely.

Výhody a nevýhody

Výhody jsou pak jasné – větší soukromí, lepší izolace hluku a určitě také delší životnost. Nevýhodou by mohla být manipulace a cena, nicméně pokud víte kde nakupovat, nemusíte se o cenu betonového plotu bát, ba naopak můžete ještě hodně ušetřit.

Zajímavé ceny od FCC Beton

Výprodej betonových plotů se jen tak často nevidí a je nutné trochu hledat, než se Vám poštěstí najít dobrého výrobce, či dodavatele, u kterého se součet ceny materiálu a dopravy dostane do zajímavých čísel. Jedním z těchto dodavatelů je třeba společnost FCC Beton, jež provozuje portál plotybetonove.cz. V současné době pak probíhá jarní akce, kdy si můžete pořídit betonové sloupky i panely za mimořádně výhodné ceny. Tak třeba 5 metrů dlouhý plot o výšce 2 metry si v základní barevné variantě můžete pořídit již za cenu okolo 4100 Kč bez DPH.

Pravidelné výprodeje na Beton-plus.cz

Alternativou pak může být portál Beton-plus.cz, který nabízí i velkoobchodní prodej a velmi zajímavé ceny. Lze tak na dlouhém ohrazení ušetřit i několik tisíc korun. Výprodej se pak omezuje většinou na několik posledních skladových zásob. Právě nyní jsou ve výprodeji třeba betonové ohradníky pro zemědělce.