Akumulátorový čistič oken a skel

Jednou za čas, i v těchto zimomřivý dnech, vysvitne sluníčko, až Vám praží do oken. To však často dokáže odhalit mnoho nečistot a šmouhy a vypadá to nevzhledně. Jak si usnadnit mytí oken tak, abyste u toho nestrávili déle než potřebujete? Právě pro tyto okamžiky je tu akumulátorový čistič oken a skel. Prozradíme, o co se jedná, a jak ho správě využít.

Snadno a rychle!

Přístroj, který Vám usnadní život. Tato věta dokáže velmi uspokojit, pokud něco takového existuje. Jistě že ano. Jedná se o akumulátorový čistič oken a skel. Nejenže je cenově velmi dobře dostupný, ale je i velmi dobrým pomocníkem při nepořádku. Když potřebujete narychlo umýt okna, než přijde navštěva, tento přístroj Vám vše ulehčí. Neexistuje zde, že se po umytí zanechá šmouhy, které musíte opět čistit. Pokud nemáte mytí oken zrovna moc v lásce, možná Vás to bavit začne.

Druhy čističů

I tyto produkty prošly všemožnými testy, a my pro Vás vybrali ty, které dopadly nejlépe. Jaké to tedy jsou? Tak kupříkladu akumulátorový čistič značky Kärcher WV 50. Obsahuje nádobku na vodu, která má pojmout až 100ml. Součástí výrobku jesamozřejmě také stěrka, se kterou se velmi dobře manipuluje díky její lehkosti. Váží pouze 0,7 Kg. Potřebue samozřejmě dobíjet, ale vydrží Vám klidně až 2 hodiny. Jako další druh tohoto přístroje Vám představujme Leifheit vysavač na okna 3v1, trochu vypadající jako malý mop a samozřejmě zrovna ten, je jeho součástí. Lze u něj najít i teleskopickou tyč, usnadňující mytí horních hran oken. Co je ale ohromující přístroj má senzor, který zvýší výkon, když jej přiložíte na sklo a zatlačíte na něj. Právě díky tomu dokáže vydržet velmi dlouho. Jeho cena se pohybuje okolo 1 500 Kč, což je velice překvapující.

Jak fungují?

Určitě k produktu dostanete návod, ale přecejen, pokud jen zvažujete koupit, bylo by lepší o tom nejdříve něco málo vědět. Jak se vlastně používá? Je zaptřebí mít poruce čistící prostředek, který naředíte a vlejete na místo určení. Pokud však použijete pouze vodu, nevadí. Je ale dokázáno, že s přípravkem dosáhnete daleko lepších výsledků. Přístroj se skládá z jakésy aku stěrky, připomínající plochý mop. Poku máte přístroj nabitý, což je opravdu nezbytné, můžete začít s čištěním. Zapnete čistitč a musíte čistit pohybem od rámu k rámu. Někdy je dobré stěrku i otřít, ale to zřídka kdy. Po dokončení uvidíte rozdíl sami. Okna by měla být čirá a bez jakékoliv šmouhy.